DİZAYN HAVUZ SİSTEMLERİ
DİZAYN PREFABRİKE HAVUZ
prefabrik hazır havuz
DİZAYN OVAL HAZIR HAVUZ SERİSİ

Verilen hafriyat ölçüsü ile kazısı yapılarak gereken derinlikte toprak alınır. Bu alana taban bölümü için 15 cm yüksekliğinde çesan veya uygun aralıklı tek sıra demir donatılı terazili beton uygulaması yapılır oval seri için gereken düz taşıyıcı 15 cm kalınlıktaki perdenin filizleri de taban betonunda bırakılır karşılıklı yarım perde işlemi sonunda havuz paketi açılır sırası ile çelik paneller - montaj ekipmanları - aksesuarlar takılarak su alımı yapılır ortalama yer hazır ise küçük ölçüler aynı gün büyük ölçüler 3 gün zarfında montajı tamamlanarak su dolumu dolgu işlemi ile kademeli yapılır. teslim edilir.
portatif demonte hazır havuz

çocuk havuzları fiyatlarıDİZAYN SEKİZ FORM HAZIR HAVUZ SERİSİ

Verilen hafriyat ölçüsü ile kazısı yapılarak gereken derinlikte toprak alınır. Bu alana taban bölümü için 15 cm yüksekliğinde çesan veya uygun aralıklı tek sıra demir donatılı terazili beton uygulaması ve bu betonun içine u demiri konulur oval seri için gereken  taşıyıcı perdenin yerine bu demir kullanılır ve kuruluma geçilir. havuz paketi açılır sırası ile çelik paneller - montaj ekipmanları - aksesuarlar takılarak su alımı yapılır ortalama yer hazır ise küçük ölçüler aynı gün büyük ölçüler 3 gün zarfında montajı tamamlanarak su dolumu dolgu işlemi ile kademeli yapılır. teslim edilir.


DİZAYN YUVARLAK FORM HAZIR HAVUZ SERİSİ

Verilen hafriyat ölçüsü ile kazısı yapılarak gereken derinlikte toprak alınır. Bu alana taban bölümü için 15 cm yüksekliğinde çesan veya uygun aralıklı tek sıra demir donatılı terazili beton uygulaması yapılarak kuruluma geçilir.diğer formlar gibi taşıyıcı duvar istemez  havuz paketi açılır sırası ile çelik paneller - montaj ekipmanları - aksesuarlar takılarak su alımı yapılır ortalama yer hazır ise küçük ölçüler aynı gün büyük ölçüler 3 gün zarfında montajı tamamlanarak su dolumu dolgu işlemi ile kademeli yapılır. teslim edilir.
 
DİZAYN HAZIR PREFABRİKE ÇELİK LİNER PORTATİF HAVUZ
SİSTEMLERİ
Hazır havuzlar kolay montaj uygun fiyat hızlı teslim süreci ile siz kullanıcılara hem zaman hem para kazandıran avrupanın tercih ettiği sistemdir. 
hazır prefabrike portatif opsiyonel hazır havuz ekipmanları
EKONOMİK FİYATLI FABRİKA HATALARINA KARŞI 10 YIL GARANTİLİ UZUN ÖMÜRLÜ
NANO TECNOLOJİ ÜRÜN 
EKO SERİ HAVUZLAR